Yasminne Bleeth profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Naše tipy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Yasminne Bleeth

Yasminne Bleeth fotečka

profil Yasminne Bleeth

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Yasminne Bleeth. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Yasminne Bleeth? Kolik váží, kolik měří Yasminne Bleeth? Jaké jsou míry Yasminne Bleeth?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Yasminne Bleeth ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Yasminne Bleeth se narodila 1968-06-14. Měří 168 cm. Váží 59 kg. Míry Yasminne Bleeth (prsa-boky-pas) jsou 92-60-89.

Křestní jméno:Yasmine
Příjmení:Bleeth
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1968-06-14
Míry:92-60-89
Výška:168 cm
Hmotnost:59 kg
Web stránka:https://bleeth.topmodelky.com
Národnost:americká
Občanství:USA
Filmy:seriál Pobřežní hlídka (Caroline Holden), seriál Titans, Hidden War, Goodbye Casanova, Coming Soon, Strážný anděl (Holly Anderson), Ultimate Deception, Ultimate Betrayal, Nebezpečná štvanice, It Came From the Sky, atd.
Ostatní:časopis People magazine zvolil jako jednu z 50-ti nejhezčích lidí světa.
Místo narození:New York, New York, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Yasminne Bleeth foto a fotky Yasminne Bleeth.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Yasminne Bleeth biography, profile you can found here


Yasminne Bleeth fotka, fotečka

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Coolio

Coolio, vlastním jménem Artis Leon Ivey, Jr., byl americký rapper, skladatel, hudebník, filmový a seriálový herec. Coolio se narodil v srpnu 1963 v Los Angeles ve čtvrti Compton do chudé rodiny. Když byl malý, jeho rodiče se rozvedli. Hodně času trávil se členy místního gangu...

Marie Pujmanová

Marie Pujmanová, rozená Hennerová, byla česká spisovatelka, básnířka a novinářka. Byla několikanásobnou laureátkou Státní ceny a nositelkou titulu národní umělkyně. Její dílo silně protíná vliv socialistických myšlenek.Narodila se roku 1893 v Praze, její otec byl profesor na...

Nevlastní bratr

Nevlastní bratr je termín, který se užívá v rodinách, kde se vzali rodiče, kteří již mají děti z předchozích vztahů. Zatímco sourozenci jsou děti, které mají společné rodiče, nevlastní sestra či bratr k sobě nemají pokrevní vztah.Příklad: matka s dcerou z předchozího vztahu se...

Reklama